Hétfő Monday Kedd Tuesday Szerda Wednesday Csütörtök Thursday Péntek Friday Saturday Sunday
06.00 - 07.00
Primary Health Care
06.00 - 07.00
Ann Blyumin, Prof.
Office 367, Hall A
Primary Health Care06.00 - 07.00
Ann Blyumin, Prof.
Office 367, Hall A
Primary Health Care
06.00 - 07.00
Ann Blyumin, Prof.
Office 367, Hall A
Primary Health Care06.00 - 07.00
Ann Blyumin, Prof.
Office 367, Hall A
Ophthalmology Clinic
06.00 - 07.00
Office 114, Hall C
Ophthalmology Clinic06.00 - 07.00
Sue Collins
Office 114, Hall C
Outpatient Surgery
06.00 - 10.00
John D. Tom
Office 6, Hall B
Outpatient Surgery06.00 - 10.00
John D. Tom
Office 6, Hall B
Pediatric Clinic
07.00 - 10.00
Ann Blyumin, Prof.
Office 112, Hall C
Pediatric Clinic07.00 - 10.00
Ann Blyumin, Prof.
Office 112, Hall C
Ophthalmology Clinic
06.00 - 07.00
Office 114, Hall C
Ophthalmology Clinic06.00 - 07.00
Sue Collins
Office 114, Hall C
07.00 - 08.00
Gynaecological Clinic
07.00 - 09.00
Office 224, Hall B
Gynaecological Clinic07.00 - 09.00
Robert Brown, Prof.
Office 224, Hall B
Gynaecological Clinic
07.00 - 09.00
Office 224, Hall B
Gynaecological Clinic07.00 - 09.00
Robert Brown, Prof.
Office 224, Hall B
Gynaecological Clinic
07.00 - 09.00
Office 224, Hall B
Gynaecological Clinic07.00 - 09.00
Robert Brown, Prof.
Office 224, Hall B
Pediatric Clinic
07.00 - 10.00
Ann Blyumin, Prof.
Office 112, Hall C
Pediatric Clinic07.00 - 10.00
Ann Blyumin, Prof.
Office 112, Hall C
Gynaecological Clinic
07.00 - 11.00
Office 224, Hall B
Gynaecological Clinic07.00 - 11.00
Robert Brown, Prof.
Office 224, Hall B
Primary Health Care
09.00 - 11.00
Office 112, Hall C
Primary Health Care09.00 - 11.00 Robert Brown, Prof. Office 112, Hall C
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
Pediatric Clinic
09.00 - 11.00
Office 112, Hall C
Pediatric Clinic09.00 - 11.00
Clare Mitchell, Prof.
Office 112, Hall C
Primary Health Care
09.00 - 11.00
Office 112, Hall C
Primary Health Care09.00 - 11.00
Robert Brown, Prof.
Office 112, Hall C
Pediatric Clinic
09.00 - 11.00
Office 112, Hall C
Pediatric Clinic09.00 - 11.00
Clare Mitchell, Prof.
Office 112, Hall C
Primary Health Care
09.00 - 10.00
Office 207, Hall B
Primary Health Care09.00 - 10.00
Robert van Hex
Office 207, Hall B
Primary Health Care
09.00 - 10.00
Office 207, Hall B
Primary Health Care09.00 - 10.00
Robert van Hex
Office 207, Hall B
10.00 - 11.00
Laryngological Clinic
10.00 - 12.50
Office 150, Hall B
Laryngological Clinic10.00 - 12.50
Earlene Milone, Prof.
Office 150, Hall B
Cardiac Clinic
10.00 - 13.00
John D. Tom
Office 25, Hall A
Cardiac Clinic10.00 - 13.00
John D. Tom
Office 25, Hall A
Gynaecological Clinic
10.00 - 11.00
Office 224, Hall B
Gynaecological Clinic10.00 - 11.00
Robert Brown, Prof.
Office 224, Hall B
Gynaecological Clinic
10.00 - 11.00
Office 224, Hall B
Gynaecological Clinic10.00 - 11.00
Robert Brown, Prof.
Office 224, Hall B
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
Gynaecological Clinic
12.00 - 13.00
Office 224, Hall B
Gynaecological Clinic12.00 - 13.00
Tim Duncan
Office 224, Hall B
Outpatient Surgery
12.15 - 16.00
John D. Tom
Office 6, Hall B
Outpatient Surgery12.15 - 16.00
John D. Tom
Office 6, Hall B
Pediatric Clinic
12.20 - 13.00
Office 112, Hall C
Pediatric Clinic12.20 - 13.00
Clare Mitchell, Prof.
Office 112, Hall C
Pediatric Clinic
12.20 - 13.00
Office 112, Hall C
Pediatric Clinic12.20 - 13.00
Clare Mitchell, Prof.
Office 112, Hall C
13.00 - 14.00
Pediatric Clinic
13.30 - 16.00
Office 112, Hall C
Pediatric Clinic13.30 - 16.00
Clare Mitchell, Prof.
Office 112, Hall C
Gynaecological Clinic
13.00 - 15.00
Office 224, Hall B
Gynaecological Clinic13.00 - 15.00
Tim Duncan
Office 224, Hall B
Gynaecological Clinic
13.00 - 14.00
Office 224, Hall B
Gynaecological Clinic13.00 - 14.00
Tim Duncan
Office 224, Hall B
Laryngological Clinic
13.00 - 16.00
Office 150, Hall B
Laryngological Clinic13.00 - 16.00
Earlene Milone, Prof.
Office 150, Hall B
Cardiac Clinic
13.00 - 15.30
John D. Tom
Office 25, Hall A
Cardiac Clinic13.00 - 15.30
John D. Tom
Office 25, Hall A
Laryngological Clinic
13.00 - 17.00
Office 150, Hall B
Laryngological Clinic13.00 - 17.00
Earlene Milone, Prof.
Office 150, Hall B
Ophthalmology Clinic
13.00 - 17.00
Office 114, Hall C
Ophthalmology Clinic13.00 - 17.00
Sue Collins
Office 114, Hall C
Outpatient Surgery
13.00 - 14.00
John D. Tom
Office 6, Hall B
Outpatient Surgery13.00 - 14.00
John D. Tom
Office 6, Hall B
14.00 - 15.00
Cardiac Clinic
14.00 - 16.00
John D. Tom
Office 25, Hall A
Cardiac Clinic14.00 - 16.00
John D. Tom
Office 25, Hall A
15.00 - 16.00
Outpatient Surgery
15.00 - 19.00
John D. Tom
Office 6, Hall B
Outpatient Surgery15.00 - 19.00
John D. Tom
Office 6, Hall B
Outpatient Surgery
15.00 - 19.00
Office 6, Hall B
Outpatient Surgery15.00 - 19.00
Robert van Hex
Office 6, Hall B
16.00 - 17.00
Outpatient Surgery
16.00 - 17.45
John D. Tom
Office 6, Hall B
Outpatient Surgery16.00 - 17.45
John D. Tom
Office 6, Hall B
Outpatient Rehabilitation
17.00 - 19.00
John D. Tom, Greta Midler, Ann Blyumin, Prof.
Outpatient Rehabilitation17:00 - 19:00
Kardiológiai magánrendelés
Dental Clinic
16.00 - 17.00
Office 8, Hall A
Dental Clinic16.00 - 17.00
Norma Blueman
Office 8, Hall A
Dental Clinic
16.00 - 20.00
Office 8, Hall A
Dental Clinic16.00 - 20.00
Norma Blueman
Office 8, Hall A
Dental Clinic
16.00 - 20.00
Office 8, Hall A
Dental Clinic16.00 - 20.00
Norma Blueman
Office 8, Hall A
Primary Health Care
17.00 - 20.00
Office 150, Hall B
Primary Health Care17.00 - 20.00
Earlene Milone, Prof.
Office 150, Hall B
17.00 - 18.00
Primary Health Care
17.00 - 20.00
Office 150, Hall B
Primary Health Care17.00 - 20.00
Earlene Milone, Prof.
Office 150, Hall B
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
Click on the department name to get additional info

Hétfő

Monday

Kedd

Tuesday

Szerda

Wednesday

Csütörtök

Thursday

Péntek

Friday

Saturday

Sunday

Hétfő Monday Kedd Tuesday Szerda Wednesday Csütörtök Thursday Péntek Friday Saturday Sunday
06.00 - 07.00
Primary Health Care
06.00 - 07.00
Ann Blyumin, Prof.
Office 367, Hall A
Primary Health Care06.00 - 07.00
Ann Blyumin, Prof.
Office 367, Hall A
Primary Health Care
06.00 - 07.00
Ann Blyumin, Prof.
Office 367, Hall A
Primary Health Care06.00 - 07.00
Ann Blyumin, Prof.
Office 367, Hall A
07.00 - 08.00
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
Primary Health Care
09.00 - 11.00
Office 112, Hall C
Primary Health Care09.00 - 11.00
Robert Brown, Prof.
Office 112, Hall C
Primary Health Care
09.00 - 11.00
Office 112, Hall C
Primary Health Care09.00 - 11.00 Robert Brown, Prof. Office 112, Hall C
Primary Health Care
09.00 - 10.00
Office 207, Hall B
Primary Health Care09.00 - 10.00
Robert van Hex
Office 207, Hall B
Primary Health Care
09.00 - 10.00
Office 207, Hall B
Primary Health Care09.00 - 10.00
Robert van Hex
Office 207, Hall B
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
Primary Health Care
17.00 - 20.00
Office 150, Hall B
Primary Health Care17.00 - 20.00
Earlene Milone, Prof.
Office 150, Hall B
Primary Health Care
17.00 - 20.00
Office 150, Hall B
Primary Health Care17.00 - 20.00
Earlene Milone, Prof.
Office 150, Hall B
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
Click on the department name to get additional info

Hétfő

Monday

Kedd

Tuesday

Szerda

Wednesday

Péntek

Friday

Saturday

Sunday

Hétfő Monday Kedd Tuesday Szerda Wednesday Csütörtök Thursday Péntek Friday Saturday Sunday
07.00 - 08.00
Pediatric Clinic
07.00 - 10.00
Ann Blyumin, Prof.
Office 112, Hall C
Pediatric Clinic07.00 - 10.00
Ann Blyumin, Prof.
Office 112, Hall C
Pediatric Clinic
07.00 - 10.00
Ann Blyumin, Prof.
Office 112, Hall C
Pediatric Clinic07.00 - 10.00
Ann Blyumin, Prof.
Office 112, Hall C
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
Pediatric Clinic
09.00 - 11.00
Office 112, Hall C
Pediatric Clinic09.00 - 11.00
Clare Mitchell, Prof.
Office 112, Hall C
Pediatric Clinic
09.00 - 11.00
Office 112, Hall C
Pediatric Clinic09.00 - 11.00
Clare Mitchell, Prof.
Office 112, Hall C
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
Pediatric Clinic
12.20 - 13.00
Office 112, Hall C
Pediatric Clinic12.20 - 13.00
Clare Mitchell, Prof.
Office 112, Hall C
Pediatric Clinic
12.20 - 13.00
Office 112, Hall C
Pediatric Clinic12.20 - 13.00
Clare Mitchell, Prof.
Office 112, Hall C
13.00 - 14.00
Pediatric Clinic
13.30 - 16.00
Office 112, Hall C
Pediatric Clinic13.30 - 16.00
Clare Mitchell, Prof.
Office 112, Hall C
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
Click on the department name to get additional info

Hétfő

Monday

Kedd

Tuesday

Szerda

Wednesday

Csütörtök

Thursday

Péntek

Friday

Saturday

Sunday

Hétfő Monday Kedd Tuesday Szerda Wednesday Csütörtök Thursday Péntek Friday Saturday Sunday
06.00 - 07.00
Outpatient Surgery
06.00 - 10.00
John D. Tom
Office 6, Hall B
Outpatient Surgery06.00 - 10.00
John D. Tom
Office 6, Hall B
07.00 - 08.00
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
Outpatient Surgery
12.15 - 16.00
John D. Tom
Office 6, Hall B
Outpatient Surgery12.15 - 16.00
John D. Tom
Office 6, Hall B
13.00 - 14.00
Outpatient Surgery
13.00 - 14.00
John D. Tom
Office 6, Hall B
Outpatient Surgery13.00 - 14.00
John D. Tom
Office 6, Hall B
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
Outpatient Surgery
15.00 - 19.00
John D. Tom
Office 6, Hall B
Outpatient Surgery15.00 - 19.00
John D. Tom
Office 6, Hall B
Outpatient Surgery
15.00 - 19.00
Office 6, Hall B
Outpatient Surgery15.00 - 19.00
Robert van Hex
Office 6, Hall B
16.00 - 17.00
Outpatient Surgery
16.00 - 17.45
John D. Tom
Office 6, Hall B
Outpatient Surgery16.00 - 17.45
John D. Tom
Office 6, Hall B
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
Click on the department name to get additional info

Hétfő

Monday

Kedd

Tuesday

Csütörtök

Thursday

Péntek

Friday

Sunday

Hétfő Monday Kedd Tuesday Szerda Wednesday Csütörtök Thursday Péntek Friday Saturday Sunday
07.00 - 08.00
Gynaecological Clinic
07.00 - 09.00
Office 224, Hall B
Gynaecological Clinic07.00 - 09.00
Robert Brown, Prof.
Office 224, Hall B
Gynaecological Clinic
07.00 - 09.00
Office 224, Hall B
Gynaecological Clinic07.00 - 09.00
Robert Brown, Prof.
Office 224, Hall B
Gynaecological Clinic
07.00 - 09.00
Office 224, Hall B
Gynaecological Clinic07.00 - 09.00
Robert Brown, Prof.
Office 224, Hall B
Gynaecological Clinic
07.00 - 11.00
Office 224, Hall B
Gynaecological Clinic07.00 - 11.00
Robert Brown, Prof.
Office 224, Hall B
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
Gynaecological Clinic
10.00 - 11.00
Office 224, Hall B
Gynaecological Clinic10.00 - 11.00
Robert Brown, Prof.
Office 224, Hall B
Gynaecological Clinic
10.00 - 11.00
Office 224, Hall B
Gynaecological Clinic10.00 - 11.00
Robert Brown, Prof.
Office 224, Hall B
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
Gynaecological Clinic
12.00 - 13.00
Office 224, Hall B
Gynaecological Clinic12.00 - 13.00
Tim Duncan
Office 224, Hall B
13.00 - 14.00
Gynaecological Clinic
13.00 - 15.00
Office 224, Hall B
Gynaecological Clinic13.00 - 15.00
Tim Duncan
Office 224, Hall B
Gynaecological Clinic
13.00 - 14.00
Office 224, Hall B
Gynaecological Clinic13.00 - 14.00
Tim Duncan
Office 224, Hall B
14.00 - 15.00
Click on the department name to get additional info

Hétfő

Monday

Kedd

Tuesday

Szerda

Wednesday

Csütörtök

Thursday

Péntek

Friday

Saturday

Sunday

Hétfő Monday Kedd Tuesday Szerda Wednesday Csütörtök Thursday Péntek Friday Saturday Sunday
10.00 - 11.00
Cardiac Clinic
10.00 - 13.00
John D. Tom
Office 25, Hall A
Cardiac Clinic10.00 - 13.00
John D. Tom
Office 25, Hall A
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
Cardiac Clinic
13.00 - 15.30
John D. Tom
Office 25, Hall A
Cardiac Clinic13.00 - 15.30
John D. Tom
Office 25, Hall A
14.00 - 15.00
Cardiac Clinic
14.00 - 16.00
John D. Tom
Office 25, Hall A
Cardiac Clinic14.00 - 16.00
John D. Tom
Office 25, Hall A
15.00 - 16.00
Click on the department name to get additional info

Hétfő

Monday

Szerda

Wednesday

Saturday

Hétfő Monday Kedd Tuesday Szerda Wednesday Csütörtök Thursday Péntek Friday Saturday Sunday
10.00 - 11.00
Laryngological Clinic
10.00 - 12.50
Office 150, Hall B
Laryngological Clinic10.00 - 12.50
Earlene Milone, Prof.
Office 150, Hall B
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
Laryngological Clinic
13.00 - 16.00
Office 150, Hall B
Laryngological Clinic13.00 - 16.00
Earlene Milone, Prof.
Office 150, Hall B
Laryngological Clinic
13.00 - 17.00
Office 150, Hall B
Laryngological Clinic13.00 - 17.00
Earlene Milone, Prof.
Office 150, Hall B
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Click on the department name to get additional info

Hétfő

Monday

Csütörtök

Thursday

Saturday

Hétfő Monday Kedd Tuesday Szerda Wednesday Csütörtök Thursday Péntek Friday Saturday Sunday
06.00 - 07.00
Ophthalmology Clinic
06.00 - 07.00
Office 114, Hall C
Ophthalmology Clinic06.00 - 07.00
Sue Collins
Office 114, Hall C
Ophthalmology Clinic
06.00 - 07.00
Office 114, Hall C
Ophthalmology Clinic06.00 - 07.00
Sue Collins
Office 114, Hall C
07.00 - 08.00
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
Ophthalmology Clinic
13.00 - 17.00
Office 114, Hall C
Ophthalmology Clinic13.00 - 17.00
Sue Collins
Office 114, Hall C
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Click on the department name to get additional info

Csütörtök

Thursday

Péntek

Friday

Saturday

Hétfő Monday Kedd Tuesday Szerda Wednesday Csütörtök Thursday Péntek Friday Saturday Sunday
16.00 - 17.00
Dental Clinic
16.00 - 17.00
Office 8, Hall A
Dental Clinic16.00 - 17.00
Norma Blueman
Office 8, Hall A
Dental Clinic
16.00 - 20.00
Office 8, Hall A
Dental Clinic16.00 - 20.00
Norma Blueman
Office 8, Hall A
Dental Clinic
16.00 - 20.00
Office 8, Hall A
Dental Clinic16.00 - 20.00
Norma Blueman
Office 8, Hall A
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
Click on the department name to get additional info

Szerda

Wednesday

Csütörtök

Thursday

Péntek

Friday

Hétfő Monday Kedd Tuesday Szerda Wednesday Csütörtök Thursday Péntek Friday Saturday Sunday
17.00 - 18.00
Outpatient Rehabilitation
17.00 - 19.00
John D. Tom, Greta Midler, Ann Blyumin, Prof.
Outpatient Rehabilitation17:00 - 19:00
Kardiológiai magánrendelés
18.00 - 19.00
Click on the department name to get additional info